What's happening?

Video Sources 31 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX

Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX

Feb. 26, 2021USA140 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głosów

Synopsis

Billie Eilish Świat Lekko Zamglony śledzi losy młodej, wschodzącej gwiazdy podczas roku, w którym jako 17-latka wydała swój pierwszy album. Podbił listy przebojów, odbyła światową trasę koncertową i zdobyła nagrodę Grammy w 2020 roku. W filmie nastolatka nadal mieszka w domu z rodzicami, których widzimy przy codziennych czynnościach. Takich jak sprzątanie po zwierzętach domowych na podwórku czy pranie. Gwiazda filmu zaś tworzy muzykę w sypialni z bratem. W tym przełomowym roku widzimy jej drogę do sławy i zmaganie się z jej skutkami – wyczerpaniem w trasie, wymagającymi fanami. . Pracę z trudnymi szefami wytwórni, męczącymi spotkaniami, oczekiwaniami publiczności, dążeniem do bycia modną i atrakcyjną. Krytyką w sieci, związkami na odległość i potrzebą tworzenia. . Film łączy w sobie domowe nagrania wideo i materiały filmowe, ukazując Billie w domu z rodziną oraz podczas tras koncertowych w USA, Europie i Australii.

 

Gdzie obejrzeć Billie Eilish Świat Lekko Zamglony

Rzadko się zdarza, by dokument oferował prawdziwie intymne spojrzenie na stan emocjonalny gwiazdy. Również na jej życie domowe, ale ten film zdaje się spełniać obie te cechy. W Billie Eilish Świat Lekko Zamglony artystka pozwala sobie na wielką wrażliwość. Fani i wszyscy zainteresowani życiem współczesnych nastolatków uznają za godne podziwu i intrygujące. To bardzo odważne być tak otwartym w dobie internetowego osądzania i zawstydzania, o czym wokalistka doskonale wie. Mówi o “internetowych” reakcjach na jej życie i twórczość, a jej brat przyznaje, że świadomość internetowej osobowości czasem ją przeraża. Ta otwartość jest być może spójna z jej cyfrowym pokoleniem jako całością, ale jest także częścią jej profilu jako artystki. W filmie mówi rozmówcom, że śpiewa o tym, co czuje, i że nie rozumie, dlaczego ktokolwiek miałby ukrywać lub tuszować uczucia, nawet jeśli są mroczne lub przerażające. To właśnie może być najbardziej unikalny aspekt Billie jako artystki i tego filmu, dlatego oba elementy spodobają się nastolatkom na całym świecie, a także rodzicom. W dobie ciągłego pozerstwa, Billie w domu czuje się prawdziwa.

 

Billie Eilish Świat Lekko Zamglony Film Online

Gwiazda, która ma zaledwie 17 lat w roku kręcenia filmu, otwiera się przed kamerą na swoje fizyczne i emocjonalne zmagania. W filmie widzimy, jak znosi ból, a ona sama rzadko wydaje się być w pełni szczęśliwa czy pewna siebie. Kamera skanuje ściany jej sypialni i dzienniki, wypełnione mrocznymi obrazami i ponurymi, pozornie przygnębiającymi wypowiedziami, które trafiają do jej tekstów. To wszystko może tłumaczyć, dlaczego jej rodzice są tak stale obecni. Życie rodzinne kręci się wokół Billie. Ze łzami w oczach przyznają, jak istotna jest rola rodzica w utrzymaniu nastoletniej gwiazdy na zdrowej ścieżce. Również wyraźnie nie są gotowi, aby pozwolić jej odejść. Widzimy w innej scenie, gdy Billie dostaje swoje prawo jazdy i jeździ po Los Angeles na własną rękę. Jej mama mówi, że rozumie, dlaczego dzisiejsze nastolatki są przygnębione. Biorąc pod uwagę wszystko, z czym boryka się ich świat. Od kryzysu gospodarczego przez epidemię opioidową po kryzys klimatyczny i szerzący się rasizm. Trwający 140 minut film pozostawia widza z mieszanką uczuć nie przypominającą piosenki Billie Eilish – przyciągającą i bawiącą, ale też niepokojącą, a może nawet trochę zmartwioną.

Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX
Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX
Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX
Billie Eilish Świat Lekko Zamglony [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX
Oryginalny Tytuł Billie Eilish: The World's a Little Blurry
Ocena IMDb 7.8 4,705 głosów
Ocena TMDb 8.4 132 głosów
Udostępnione0

Podobne Tytuły

If It Bleeds We Can Kill It: The Making of ‘Predator’
Ciemne strony rybołówstwa [FILM ONLINE] HBO|CDA|NETFLIX
The Matrix Revisited

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published